środa, 25 listopada 2020. Imieniny Elżbiety, Katarzyny, Klemensa

Dziury na odcinku ul. Armii Krajowej

2017-01-10 11:34:01 (ost. akt: 2017-01-10 12:00:38)
Tak wyglądała ul. Armii Krajowej w Bartoszycach 20 grudnia 2016 r.

Tak wyglądała ul. Armii Krajowej w Bartoszycach 20 grudnia 2016 r.

Autor zdjęcia: Stefan

Miasto nie wyciągnie konsekwencji wobec wykonawcy gruntowego odcinka ulicy Armii Krajowej w Bartoszycach mimo tego, że co kilka miesięcy trzeba tam wykonywać naprawy, bo pojawiają się tam dziury. Rodzaj nawierzchni został, na tym odcinku, narzucony przez konserwatora zabytków.

"Po raz kolejny przesyłam zdjęcia stanu niedawno wyremontowanej drogi koło tzw. "Pałacyku" ul. Armii Krajowej 30 w Bartoszycach. Zastanawiam się jak będzie wyglądała na wiosnę, kto znów poniesie koszty naprawy i czy nie jest to
marnotrawienie publicznych pieniędzy?!"

Tej treści mail otrzymaliśmy od pana Stefana z Bartoszyc 20 grudnia 2016 r. Nadesłane zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości co do stanu fragmentu ul. Armii Krajowej o jakiej pan Stefan napisał.

Zapytaliśmy urzędników miejskich o to kiedy zostanie wykonana kolejna naprawa tego odcinka i czy miasto planuje wyciągnięcie konsekwencji wobec wykonawcy?

W pisemnej odpowiedzi, podpisanej przez sekretarza miasta Roberta Pająka, jaką otrzymaliśmy czytamy:

" (...) informuję, że do naprawy jezdni o nawierzchni mineralnej przystąpimy w momencie kiedy warunki atmosferyczne będą umożliwiały przeprowadzenie naprawy. Technologia jaka została użyta do wykonania nawierzchni jezdni w/w odcinka ul. Armii Krajowej została narzucona przez konserwatora zabytków. Roboty budowlane wykonane zostały podczas realizacji przebudowy ul. Wyszyńskiego, Armii Krajowej pod nadzorem inspektora nadzoru. W czasie jej realizacji użyte zostały materiały zgodnie z założeniami projektu budowlanego oraz wykonane według jego założeń."

and


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Henryk Z. #2156541 | 88.220.*.* 10 sty 2017 15:00

  Dziwne to jest zdjęcie. W grudniu na poboczach rośnie trawa. Na jednym ze zdjęć widać zagroda gospodarstwa rolnego. Może to rolnik w mieście rozbił ciężkim sprzętem rolniczym nawierzchnię drogi. A, teraz chce, żeby miasto naprawiło drogę, mało uczęszczaną. W mieście jest innych dróg, czekających naprawy, tym bardziej, że ulic przybywa w mieście, a budżet nie jest z gumy.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. jam #2156528 | 91.196.*.* 10 sty 2017 14:45

  To może powinny poruszać się tam tylko zaakceptowane przez konserwatora zabytków. Może stara droga + stare pojazdy np. drabiniaste rozwiążą problem...

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Bartosz #2156420 | 83.9.*.* 10 sty 2017 13:26

  Dziury na ul. Armii Krajowej ?! Proszę zobaczyć jaka jest nawierzchnia w zasadzie jej brak na odcinku Witosa-Jeziorna- Marksa. Brak jakiegokolwiek oświetlenia !! oraz straszne dziury !! Masakra !!

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages