Łyna straciła punkty, dużo emocji w meczu z Dzikimi Kotami

2017-01-09 08:32:34(ost. akt: 2017-01-09 09:07:29)
Mecz Deluxu z Łyną Sępopol z poprzedniej edycji futsalowych mistrzostw powiatu

Rozegrane w miniony weekend w Bartoszycach 13. i 14. kolejka futsalowych mistrzostw powiatu przyniosły pierwsze straty punktów Łyny Sępopol, która zremisowała oba swoje spotkania.
W sobotę Łyna, która do tej pory miała same zwycięstwa, nie dała rady pokonać Dzikich Kotów, choć w drugiej połowie prowadziła z nimi 3:1.

Jednak cztery minuty przed końcem Łukasz Pawłowski nie wykorzystał rzutu karnego, dwie minuty później kontaktową bramkę zdobył Kuba Fifat, a dwie (!) sekundy przed końcową syreną do remisu doprowadził Krzysztof Kudlicki.

Łynie nie wyszedł także niedzielny mecz. Z Mar Volem musiała gonić wynik, bo do przerwy przegrywała dwoma bramkami. Do wyrównania drużyna z Sępopola doprowadziła cztery minuty przed końcem.

Łyna tym samym traci do prowadzącego Deluxu (wygrał oba swoje mecze) już cztery punkty. Identyczny dorobek co lider ma jeszcze SC Zgoda, ale piłkarze tego zespołu rozegrali jeden mecz więcej.

Do końca mistrzostw już tylko trzy kolejki, a emocji w nich nie zabraknie. Rywalami Deluxu będą bowiem kolejno: Granica Bezledy, SC Zgoda i Łyna. SC Zgoda zagra jeszcze z Mar Volem (w ostatniej serii pauzuje), a Łynę czekają spotkania z Maniakami Tubekami, Batkiem i na koniec z Deluxem.

• Strzelcy: 40 — Kamil Krupiński (SC Zgoda), 34 — Tomasz Deluga (Delux), 25 — Mateusz Bruj (Maniaki Tubeki), Marcin Stankiewicz (Batek), 23 — Dominik Kryłowicz (Łyna Sępopol), 21 — Grzegorz Perlejewski (Spytajny), Hubert Lis (20 BBZ).

• Fair play: 1. WM-Glass 31 pkt, 2. Mar Vol, Spytajny po 44 (...) 14. Granica Bezledy Junior 71, 15. Dzikie Koty 77, 16. For Fun 78.