Poniedziałek, 25 czerwca 2018. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Krew od policjantów popłynęła do potrzebujących

2016-12-16 15:06:40 (ost. akt: 2016-12-16 15:17:57)
Policjanci z Bartoszyc oddawali krew potrzebującym.

Policjanci z Bartoszyc oddawali krew potrzebującym.

Autor zdjęcia: KPP w Bartoszycach

Z okazji zbliżających się świąt policjanci z Bartoszyc zorganizowali akcję honorowego oddawania krwi. W ten sposób chcieli się podzielić najcenniejszym darem, jaki mogą dać drugiemu człowiekowi. Wczoraj oddali około 5 litrów tego bezcennego leku ratującego życie.

Policjanci z bartoszyckiej komendy od kilku lat honorowo oddają krew. Wczoraj (15 grudnia) po raz kolejny wspólnie z Komendantem Powiatowym Policji w Bartoszycach podinsp. Przemysławem Fiertkiem poszli do punktu poboru krwi.

Dzięki tej inicjatywie blisko 5 litrów tego bezcennego płynu popłynęło do osób jej potrzebujących.

Krew jest czymś najcenniejszym, co możemy podarować innej osobie, dlatego też w okresie przedświątecznym policjanci chcieli obdarować nią tych najbardziej potrzebującymi.

Decyzja o oddaniu krwi i staniu się krwiodawcą, przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim daje poczucie ogromnej satysfakcji, płynącej ze świadomości, że być może twoja krew uratuje życie innego człowieka. Ponadto jest też sposobem na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa własnego i spokoju o bezpieczeństwo zdrowia i życia osób ci najbliższych.

Oddając krew poznasz grupę swojej krwi, która zostanie wpisana do legitymacji Honorowego Dawcy Krwi, co może przydać się w przyszłości. Jako krwiodawca masz również zapewnioną bieżącą kontrolę stanu swojego zdrowia – ogólne badanie lekarskie i systematycznie aktualizowane wyniki badań laboratoryjnych.

Pamiętaj, że kiedyś Ty lub ktoś z Twoich bliskich może jej potrzebować!

mł. asp. Beata Patecka
KPP w Bartoszycach
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages