Łyna wygrała ze Zgodą po golu w ostatnich sekundach. NOWA TABELA

2016-12-05 14:05:45(ost. akt: 2016-12-06 08:44:20)

Autor zdjęcia: Sławomir Kirkuć/BOSiR

W ostatni weekend (3-4 grudnia) rozegrano w Bartoszycach 6. i 7. kolejkę futsalowych mistrzostw powiatu.
Dużo emocji przyniósł zaległy mecz pomiędzy Łyną Sępopol a SC Zgodą. Do przerwy 2:1 prowadzili sępopolanie. W drugiej połowie było już 5:2 dla Łyny, ale rywale za sprawą trzech goli (w cztery minuty!) Kamila Krupińskiego doprowadzili do remisu.

Jednak kilka sekund przed końcem swoją drugą bramkę w tym spotkaniu strzelił Rafał Naruszewicz i Łyna wygrała 6:5. Drużyna ta jest jedną z trzech, które mają na koncie komplet zwycięstw.

Strzelcy: 19 — Kamil Krupiński (SC Zgoda), 16 — Tomasz Deluga (Delux), Michał Sokół (Granica), 13 — Adrian Sokołowski (Mar Vol), 10 — Mateusz Bruj (Maniaki Tubeki), Dominik Kryłowicz (Łyna), Michał Kurywczak (Granica), Grzegorz Perlejewski (Spytajny), 9 — Jacek Brynkiewicz, Robert Murawski (obaj Batek), Hubert Lis (20 BBZ), Łukasz Pawłowski (Łyna).

Fair play: 1. WM-Glass 9 pkt, 2. Mar Vol 11, 3. SC Zgoda 18 (...) 14. Gang Makreli, 15. Maniaki Tubeki po 34, 16. KS Wojciechy 35.