Poniedziałek, 13 lipca 2020. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

Spotkanie z teatrem przy stoliku

2016-12-03 09:54:34 (ost. akt: 2016-12-03 10:04:41)

Autor zdjęcia: Dorota Kuźmicka

Mieszkańcy gminy Bartoszyce licznie przybyli na spektakl w wykonaniu aktorów Teatru im. St. Jaracza w Olsztynie. Aktorzy zaprezentowali sztukę „Blaha i Vrchlicka”.

Gminny Ośrodek Kultury w Tolko oraz Dom Kultury w Wojciechach w ramach cyklu "Teatr przy stoliku” gościli 1 grudnia 2016r. aktorów Teatru imienia Stefana Jaracza w Olsztynie: panią Katarzynę Kropidłowską i pana Artura Steranko, którzy czytali sztuką Mirko Stiebera pt.: „Blaha i Vrchlicka ”.

Słowo wstępne wygłosiła p. Elżbieta Lenkiewicz, która przez wiele lat pełniła funkcje kierownika artystycznego w teatrze.

Sztuka i gra aktorska wzbudziła wiele emocji: śmiechu, wzruszeń, pobudziła wyobraźnię i bardzo się podobała zgromadzonej publiczności, która żywiołowo reagowała, a w podziękowaniu nagrodziła aktorów gromkimi brawami.

Dorota Kuźmicka


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages