Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Naruszył zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych więc trafił do aresztu

2016-12-01 07:45:33 (ost. akt: 2016-12-01 07:51:30)
Podejrzany doprowadzany do aresztu śledczego.

Podejrzany doprowadzany do aresztu śledczego.

Autor zdjęcia: KPP w Bartoszycach

Najbliższe 3 miesiące w areszcie spędzi 38-latek. Mężczyzna od dwóch miesięcy znęcał się nad rodzicami. Tydzień temu usłyszał zarzut i zgodnie z decyzją prokuratora nie mógł zbliżać się do pokrzywdzonych, musiał opuścić wspólnie zajmowane mieszkanie. Nie dotrzymał tych warunków.

W niedzielę (27.11.2016r.) policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie gminy Bartoszyce. W rozmowie ze zgłaszającym mężczyzną ustalili, że pijany syn po powrocie do mieszkania zakłócał im spoczynek. Kiedy ojciec zwrócił mu uwagę i poprosił o ściszenie telewizora ten zaczął wyzywać go, szarpać za ubrania i popychać.

Fot. KPP w Bartoszycach
W trakcie sprawdzania w policyjnych systemach okazało się, ze 38-latek w ogóle nie powinien przebywać w mieszkaniu rodziców. Zgodnie z postanowieniem prokuratora 24 listopada br. miał opuścić mieszkanie i nie zbliżać się do rodziców na odległość 10 metrów oraz stawiać się na policyjnym dozorze 3 razy w tygodniu.

Środki zapobiegawcze, które zostały zastosowane wobec 38-latka były konsekwencją zarzutu za przestępstwo znęcania się od 2 miesięcy nad rodzicami.

Policjanci odizolowali mężczyznę od rodziców. Na wniosek policjantów i prokuratora sąd zamienił wolnościowe środki zapobiegawczy na areszt tymczasowy.

Najbliższe 3 miesiące mężczyzna spędzi w więzieniu.

mł. asp. Beata Patecka
KPP w Bartoszycach


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages