Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Podinsp. Przemysław Fiertek nie jest już "pełniącym obowiązki"

2016-11-16 13:00:00 (ost. akt: 2016-11-16 15:25:52)
Podinsp. Przemysław Fiertek nie jest już "pełniącym obowiązki". Został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Bartoszycach.

Podinsp. Przemysław Fiertek nie jest już "pełniącym obowiązki". Został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Bartoszycach.

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Podczas uroczystości w DK w Bartoszycach dotychczasowy pełniący obowiązki komendanta bartoszyckiej policji podinsp. Przemysław Fiertek otrzymał akt powołania na stanowisko. Była to też okazja do wyróżnienia policjantów z Bartoszyc i Lidzbarka Warmińskiego.

W Młodzieżowym Domu Kultury w Bartoszycach odbyła się dziś uroczystość powołania na stanowisko Komendanta Powiatowego policji w Bartoszycach podinsp. Przemysława Fiertka. Przemysław Fiertek pełnił powierzone mu obowiązki komendanta przez niespełna 6 miesięcy. W tym swoistym "okresie próbnym" uzyskał pozytywne opinie swoich przełożonych oraz starosty bartoszyckiego Wojciecha Prokockiego. Został więc powołany przez Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Tomasza Klimka na stanowisko. Komendant Klimek wręczył mu akt powołania.

Odbyło się to w obecności samorządowców z powiatu: starosty Wojciecha Prokockiego, burmistrza Bartoszyc Piotra Petrykowskiego, wójt gminy Bartoszyce Jadwigi Gut, burmistrza Bisztynka Marka Dominiaka, burmistrza Górowa Iławeckiego Jacka Kostki burmistrz Sępopola Ireny Wołosiuk, prokuratora rejonowego Radosława Snopka, przedstawicieli instytucji współpracujących z policją, policjantów i pracowników cywilnych komend w Bartoszycach i Lidzbarku Warmińskim z Komendantem Powiatowym Policji w Lidzbarku Warmińskim insp. Tomaszem Kamińskim.

Podczas uroczystości wyróżniono też, przedterminowym awansem na stopień sierżanta sztabowego, policjanta z Lidzbarka Warmińskiego Marcina Watrosa.

Listy gratulacyjne ministra spraw wewnętrznych za udział w zabezpieczaniu szczytu NATO w Warszawie i Światowych Dni Młodzieży w Krakowie otrzymali policjanci z KPP w Bartoszycach: mł. asp. Piotr Bajno, asp. szt. Dariusz Brudzyński, st. asp. Dariusz Kozera, asp. szt.Robert Krupiński, st. asp. Rafał Patecki, mł. asp. Klaudiusz Siwiński

oraz policjanci z KPP w Lidzbarku Warmińskim: asp. Piotr Kasperowicz, mł. asp. Euzebiusz Raiński, sierż Krzysztof Rogoziński, sierż. Szymon Sobiecki, st. asp. Rafał Tkaczuk, mł. asp. Andrzej Żelazny.

Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Tomasz Klimek pogratulował komendantowi Fiertkowi, podkreślał jego fachowość i doświadczenie oraz uzyskanie znakomitych ocen jego pracy. Życzył mu powodzenia.

Komendant Fiertek dziękował za ciepłe przyjęcie go w Bartoszycach. — Praca w tej jednostce jest dla mnie wyróżnieniem — mówił. Zwracając się do samorządowców i policjantów mówił, że liczy na bardzo dobrą współpracę.

Od samorządowców i współpracowników otrzymał kwiaty i upominki.

Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (7) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. COOO !!! #2116085 | 91.94.*.* 19 lis 2016 10:42

  A naszej ukochanej pod niebiosa wójt gminy Górowo Ił. nie było!? To skandal! Tfu jego mać!

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Wawa #2114261 | 90.232.*.* 16 lis 2016 21:44

   Gratulacje Panowie...

   Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Tytko #2114155 | 88.220.*.* 16 lis 2016 19:19

   A kiedy nowy zastępca??

   Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. Powiem krótko #2114026 | 83.6.*.* 16 lis 2016 16:55

   Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Szczere gratulacje panie komendancie.

   Ocena komentarza: warty uwagi (22) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  4. Czytelnik #2113960 | 176.97.*.* 16 lis 2016 15:20

   Gratulacje !!!!!!

   Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  Pokaż wszystkie komentarze (7)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages