Ada nie zawiodła! Dwa medale młodzieżowych mistrzostw Polski

2016-11-13 19:29:55(ost. akt: 2016-11-13 19:44:07)
Adrianna Mrówka na drugim stopniu podium mistrzostw Polski młodzieżowców

Autor zdjęcia: Archiwum BKKK

Dwa medale wywalczyła Adrianna Mrówka (Bartoszycki Klub Kyokushin Karate) w mistrzostwach Polski młodzieżowców, które w sobotę 12 listopada odbyły się w Szczecinku.
Srebrny medal zdobyła w walkach pełnokontaktowych (-55 kg), gdzie stoczyła trzy walki. W finale przegrała z Dominiką Góralczyk z Radzionkowa.

Natomiast w walkach lekkiego kontaktu open zajęła 3. miejsce. Tutaj stoczyła dwa pojedynki. Ogółem w zawodach startowało 122 zawodników i zawodniczek z 35 klubów.

Pięć medali wywalczyła natomiast pięcioosobowa ekipa BKKK w Łosicach, w ogólnopolskim turnieju, w którym uczestniczyło 168 zawodników z 15 klubów.

Złoty medal w kat. senior open wywalczył Krystian Archacki, a brązowy w tej samej kat. Jakub Kwaśniewski. Złoty krążek zdobył w juniorach - 75 kg Sebastian Archacki, a srebrne medale wywalczyli Dawid Pażuś w kadetach open i Igor Szymański w kat młodzików -70 kg.

W składach sędziowskich znalazł się instruktor BKKK, sensei Jarosław Kwaśniewski (2 Dan).