Victoria nie dała rady utrzymać dwubramkowego prowadzenia

2016-10-29 18:54:02(ost. akt: 2016-10-29 19:12:24)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

W meczu 14. kolejki piłkarskiej klasy okręgowej Victoria Bartoszyce zremisowała u siebie z Wilczkiem Wilkowo.
W pierwszej połowie groźniej atakował Wilczek. Jego piłkarze nie wykorzystali okazji sam na sam (obronił Błażej Jodko), raz bartoszyccy zawodnicy, a konkretnie Remigiusz Osiński, wybijali piłkę sprzed linii bramkowej.

Do przerwy prowadziła jednak Victoria, bo dogranie Kamila Krupińskiego z prawej strony boiska wykorzystał Adrian Sokołowski, który celnie uderzył głową.

Także po strzale głową padła druga bramka dla bartoszyczan. Jej autorem krótko po zmianie strony był wprowadzony w przerwie Damian Zawadzki.

Na tym jednak popisy strzeleckie gospodarzy skończyły się. Zamiast tego trafiać zaczęli rywale. Dwie bramki dla Wilczka zdobył Kamil Jankiewicz i goście wywieźli z Bartoszyc remis.

Rundę jesienną Victoria zakończyła z dorobkiem 24 pkt (7-3-5, bramki 27:23), co daje jej 7. miejsce w tabeli grupy 1. Liga rozegra jednak jeszcze dwie kolejki, przeniesione z rundy wiosennej. W pierwszej z nich piłkarzy z Bartoszyc czekają derby u siebie z Łyną Sępopol (5 listopada).