Kolejna efektowna wygrana młodzików MDK Bartoszyce

2016-10-25 08:01:55(ost. akt: 2016-10-25 08:12:26)

Autor zdjęcia: Archiwum MDK Bartoszyce

Drugie zwycięstwo w lidze wojewódzkiej młodzików odniósł MDK Bartoszyce. Tym razem był lepszy od UKS Jedynka Morąg.
Mecz został rozegrany w Morągu. Drużyna z Bartoszyc od początku kontrolowała wydarzenia na boisku, a jej przewaga rosła z minuty na minutę.

Po pierwszej połowie MDK prowadził już 20:8, a ostatecznie wygrał 35:18. To drugiej zwycięstwo bartoszyczan, bo na inaugurację rozgrywek pokonali u siebie jeszcze wyżej Szczypiorniaka III Olsztyn.

Skład MDK, bramkarze: W. Kwiatkowski, M. Szewczyk; zawodnicy z pola: M. Świątek, M. Reszczyński (11 bramek), T. Borysiuk (6), D. Dyszkowski (3), Sz. Kanclerz (6), M. Kwiatkowski (2), K. Habiński (1), Ł. Kuhn (3), H. Działa (1), B. Działa (1), D. Bartnicki, D. Marciniak (1).

MDK zaprasza na ligowe mecze, które w niedzielę 6 listopada rozegrane zostaną w hali przy ul. Limanowskiego w Bartoszycach. O g. 11.30 drużyna młodzików zagra z rówieśnikami z Truso Elbląg, natomiast o g. 13 zespół chłopców zmierzy się z Czarnymi Olecko oraz Omegą Mrągowo.