Każdemu beniaminkowi strzelili po cztery gole

2016-10-08 18:53:01(ost. akt: 2016-10-08 18:59:17)
Komplet punktów zdobyła Victoria Bartoszyce na tegorocznych beniaminkach klasy okręgowej. W poprzedniej kolejce piłkarze pokonali GKS Dźwierzuty, w 12. serii spotkań ograli na wyjeździe MKS Ruciane-Nida.
Zarówno drużynie z Dźwierzut, jak i MKS-owi bartoszyczanie strzelili po cztery gole. Z GKS-em wygrali 4:1, zespół z Rucianego pokonali 4:2 (2:0).

Długo wydawało się, że pierwsza połowa nie przyniesie bramek. Jednak w 44. minucie prowadzenie dał Victorii Adrian Sokołowski, a w pierwszej minucie doliczonego czasu wynik podwyższył Dacjusz Tucholski.

Po zmianie stron dla klubu z Bartoszyc trafiali Paweł Gajkowski (53. minuta z karnego) oraz ponownie Sokołowski (90+2).

To siódma wygrana Victorii w tym sezonie (drużyna ma jeszcze remis i cztery porażki). Bilans bramek wynosi teraz 24:18. W tabeli "Vikcia" zajmuje 5. miejsce, z czterema punktami straty do wicelidera Pisy Barczewo.

W następnej kolejce klub z Bartoszyc zagra na swoim stadionie - będzie podejmował Czarnych-Unię Olecko.