Cenny wynik piłkarzy z Bezled

2016-10-08 18:43:03(ost. akt: 2016-10-09 11:37:37)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

W 12. kolejce piłkarskiej klasy okręgowej Granica Bezledy zagrała na wyjeździe z Czarnymi-Unią Olecko. I nie przegrała.
Do przerwy wszystko układało się po myśli piłkarzy z Bezled. Prowadzili oni bowiem 1:0 po trafieniu Radosława Kurywczaka.

W drugiej połowie jednak dwie bramki zdobyli uważani za faworytów sobotniego meczu gracze z Olecka.

Granica walczyła do końca i udało się. Na 2:2 wyrównał Krzysztof Boras i drużyna z Bezled wracała do domu z jednym punktem. To trzeci z rzędu nie przegrany przez Granicę mecz.

Drużyna poprawiła także nieco statystyki spotkań z Czarnymi. Jak bowiem wyliczyły osoby prowadzące fanpage oleckiego klubu na Facebook'u, do tej pory Granica przegrała aż siedem z ośmiu ligowych spotkań z tym rywalem.

Prowadzony przez Roberta Złonkiewicza zespół ma teraz 14 punktów (4-2-6, bramki 23:28). W następnej kolejce zagra u siebie z ostatnim w tabeli (przed tą kolejką) Pojezierzem Prostki.