Niedziela, 24 stycznia 2021. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Ognisko integracyjne Grupy Wsparcia

2016-09-30 07:15:47 (ost. akt: 2016-09-30 07:19:59)

Autor zdjęcia: Beata Stachowska

Kiełbaski, moc atrakcji, wspólna zabawa i śpiew - tak rozpoczęła nowy rok szkolny "Grupa Wsparcia" Integracyjnego Przedszkola Publicznego nr 4 w Bartoszycach.

Rok szkolny „Grupa Wsparcia” z Przedszkola Integracyjnego w Bartoszycach rozpoczęła tradycyjnie - ogniskiem integracyjnym.

Wzmacnianie więzi emocjonalnej w interakcji rodzic - dziecko - nauczyciel poprzez wytworzenie pogodnego nastroju przy wspólnych ogniskowych zabawach to główny cel naszych spotkań.

Ogniska integracyjne to szansa na lepsze poznanie się, wtedy budujemy wzajemne zaufanie, rozmawiamy. Wsparcie jakie otrzymujemy i jakie dajemy przyczynić się może do osiągnięcia lepszych efektów współpracy. Spotkanie upłynęło w miłej i ciepłej atmosferze.

Uczestnikom imprezy towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda i wyśmienite humory. Były zabawy z chustą animacyjną, wspólny śpiew przy akompaniamencie gitary oraz szereg innych, wspaniałych zabaw. Dzieci również w pełni korzystały z dobrodziejstw placu zabaw Dworku Dębówko, gdzie odbyło się nasze ognisko.

W doskonałych humorach, brzuszkami pełnymi pieczonych na ognisku kiełbasek oraz z wymalowanymi twarzami dzieci wróciły do domów. Dziękujemy rodzicom za liczne przybycie.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages