Czwartek, 21 czerwca 2018. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

"Goniec Bartoszycki" świętował w galerii Inbag swoje 19. urodziny

2016-09-03 14:13:16 (ost. akt: 2016-09-03 14:36:44)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Tak, tak, szybko płynie ten czas... "Goniec Bartoszycki" ma już 19 lat. Z tej okazji zorganizowaliśmy w galerii Inbag małe urodziny. Oczywiście z tortem.

Pierwszy numer naszej gazety okazał się 29 sierpnia 1997 roku. Od tego czasu minęły już prawie dwie dekady, a my wciąż w każdy piątek (choć dawniej gazeta ukazywała się w czwartki) dostarczamy Państwo porcję świeżych wiadomości.

Urodziny są świetną okazją do... świętowania. Stąd nasza obecność w sobotę 3 września w bartoszyckiej galerii handlowej Inbag, choć w okrojonym z powodów zdrowotnych i rodzinnych składzie redakcyjnym.

"Gońca" reprezentowali zatem dziennikarz Grzegorz Kwakszys oraz Olga Zięba - specjalista do spraw reklamy. Goście galerii mogli usłyszeć kilka słów o historii gazety oraz etapach jej powstawania. Otrzymali także urodzinowe wydanie "Gońca", a dla najmłodszych przygotowaliśmy wraz z posłem Adamem Ołdakowskim plany lekcji, które cieszyły się dużym powodzeniem.

Jak urodziny, to nie mogło zabraknąć tortu. Na naszym stoisku pojawił się piękny i smaczny wypiek, przygotowany przez Piekarnię Krawczyki. Chętnych do świętowania z nami nie brakowało, dlatego też tort zniknął w dość krótkim czasie. Rozdaliśmy blisko 50 jego porcji.

Urodziny "Gońca" odbywały się w ramach "Moto powrotu do szkoły" - imprezy zorganizowanej przez galerię handlową Inbag. W ramach tego wydarzenia można było pojeździć symulatorem Formuły 1 oraz spędzić czas w kąciku plastycznym.

Zorganizowane zostało również spotkanie z policjantami z drogówki bartoszyckiej komendy, którzy opowiedzieli najmłodszym o zasadach bezpieczeństwa na drodze. Pokazali im także swoje motocykle, na których patrolują ulice miasta i okolic.

red.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages