Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Dwunasty raz na Łynie, czyli za nami kolejny Spływ Papieski

2016-08-22 08:59:28 (ost. akt: 2016-08-22 09:07:03)

Mszą świętą odprawioną na kajaku przy kapliczce poświęconej św. Janowi Pawłowi II na stanicy kajakowej w Perkujkach rozpoczął się w sobotę 20 sierpnia XII Spływ Papieski.

Na starcie stanęło 54 uczestników. W homilii ks. Krzysztof Patejuk — wikariusz z parafii farnej w Bartoszycach, przywołał ideę olimpijską, w której najistotniejszy jest udział, w duchu przyjaźni, pomocy i braterstwa.

O bezpieczeństwo uczestników zadbali jak zwykle niezawodni strażacy z bartoszyckiej Komendy Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej i ratownicy z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, którym serdecznie dziękujemy.

Spływ zakończył się na stanicy w Szylinie Wielkiej, za której udostępnienie dziękujemy właścicielom, gdzie przy wspólnym stole uczestnicy odpoczywali dzieląc się wrażeniami.

Tym sposobem, dzięki znakomitej pogodzie, dobrym warunkom wodnym oraz, jak co roku, zespołowi wspaniałych ludzi możemy mówić o udanej imprezie.

Wiesław Oziewicz
Stowarzyszenie „Ożywić Łynę”


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages