Gole nowych zawodników dały Victorii wygraną z SKS Szczytno

2016-08-20 19:32:27(ost. akt: 2016-08-20 19:53:02)
W niebieskiej koszulce Adrian Sokołowski, który do Victorii trafił tuż przed rozpoczęciem sezonu z Granicy Bezledy. Przeciwko SKS strzelił swojego pierwszego gola w nowych barwach

W 2. kolejce piłkarskiej klasy okręgowej Victoria Bartoszyce wygrała przed swoją publicznością z SKS Szczytno. Obie bramki dla gospodarzy zdobyli zawodnicy pozyskani w przerwie letniej.
Na pierwszego gola nie trzeba było długo czekać. Już w 7. min prowadzenie Victorii dał Adrian Sokołowski. Zawodnik ten trafił do bartoszyckiego klubu kilkanaście dni wcześniej z Granicy Bezledy, a debiut w barwach "Vikci" zaliczył w pierwszej, podczas meczu z Łyną Sępopol.

Druga i decydująca bramka padła dopiero w doliczonym czasie. Akcję prawą stroną pociągnął Kamil Warda, zagrał w pole karne, gdzie do piłki dopadł wprowadzony zaledwie dwie minuty wcześniej Mateusz Świercz. Uderzył, piłka odbiła się jeszcze od nogi obrońcy i wpadła przy słupku. Świercz do Victorii także trafił podczas przerwy między sezonami.

Po dwóch kolejkach bartoszycka drużyna ma trzy punkty. W następnej kolejce zagra 24 sierpnia na wyjeździe z Błękitnymi Pasym.