Czwartek, 16 lipca 2020. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Leniwe Weekendy: Magda Łowkiel-Klimek i Konrad Ingielewicz

2016-08-11 17:00:28 (ost. akt: 2016-08-11 17:03:58)

Autor zdjęcia: Bartoszycki Dom Kultury

Zapraszamy na Letnią Scenę BDK no kolejny już "Leniwy weekend". Przed Państwem zaprezentuje się Magda Łowkiel-Klimek i Konrad Ingielewicz

20 sierpnia 2016 r. o g. 19 serdecznie zapraszamy na letnią scenę plenerową przy Bartoszyckim Domu Kultury na kolejny koncert z cyklu "Leniwe Weekendy". W recitalu standardów muzyki poetyckiej i jazzowej wystąpi duet: Magda Łowkiel-Klimek i Konrad Ingielewicz.

WSTĘP WOLNY!

Artyści o sobie:
Od kilku miesięcy współpracujemy razem, ucząc się od siebie nowych obrazów i wrażliwości muzycznych. Poprzez głos i dźwięki gitary klasycznej tworzymy moment, którym chcemy się podzielić z innymi.

Magda Łowkiel-Klimek. Pochodzę z Barczewa. Śpiewam od dziecka, naukę śpiewu rozpoczęłam w Studiu Wokalnym Agencji Artystycznej MAT, z którą bardzo dużo koncertowałam i brałam udział w konkursach wokalnych, m.in. w olsztyńskich Spotkaniach Zamkowych „Śpiewajmy poezję” .

W 2008 r. zostałam wyróżniona przez Fundację Środowisk Twórczych w Olsztynie otrzymując tytuł Talent Roku 2008. Od 10 lat biorę udział w koncertach poświeconych twórczości Marka Grechuty. W Festiwalu któremu patronuje właśnie Marek Grechuta pt. „Impresje artystyczne Śpiewające Obrazy” w Mrągowie otrzymałam II m-ce.

Konrad Ingielewicz. Solista, kameralista i pedagog gitary klasycznej, rozpoczął grę na instrumencie w wieku 10-ciu lat w Państwowej Szkole Muzycznej I Stopnia w Giżycku pod kierunkiem mgr Dariusza Leczyckiego. Cztery lata później przez sześć lat kontynuował naukę w Państwowej Szkole Muzycznej I i II Stopnia w Olsztynie u mgr Adama Giski. Ukończył studia I i II stopnia na Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie st. wykł. Emilii Majewskiej.

Laureat regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów i festiwali gitarowych w Warszawie, Lublinie, Olsztynie i Zambrowie. Udzielał koncertów w Polsce i Niemczech.

Ponadto pobierał lekcje u znanych, wybitnych muzyków, kompozytorów i pedagogów tj. Marco Tamayo, Carlo Marchione, Suzana Prieto, Goran Krivokapić, Evgeni Finkelstein, Igor Rekhin, Domenico Ascione, Marcin Dylla, Dariusz Domański, Marek Pasieczny, Leszek Potasiński, Marcin Zalewski, Ryszard Bałauszko, Maciej Ziemski, Bernard Hebb, Maria Linemann, Shin-Ihiro Tokunaga, Waldemar Gromolak, Marek Zieliński, Jens Wagner, Krzysztof Pełech, Carlos Atilano, Carles Gusado, Jarema Klich, Tomasz Zawierucha.

bdk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: bdk

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages