Poniedziałek, 20 stycznia 2020. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Grand Prix kobiet: Magda i Tamara wygrały klasyfikację końcową

2016-07-27 15:14:30 (ost. akt: 2016-07-27 15:30:12)
Podium w kategorii kobiet. Od lewej: Wiesław Antonik (sędzia główny), Ada Paszko, Paulina Grażul, Magda Bogucka, Tamara Baranowska, Iza Trebliński i Joanna Rodak

Podium w kategorii kobiet. Od lewej: Wiesław Antonik (sędzia główny), Ada Paszko, Paulina Grażul, Magda Bogucka, Tamara Baranowska, Iza Trebliński i Joanna Rodak

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Choć ostatni turniej Grand Prix w siatkówce plażowej kobiet wygrały Paulina Grażul/Ada Paszko, w końcowej klasyfikacji na pierwszym miejscu znalazły się Magda Bogucka/Tamara Baranowska.

Piąty turniej kobiet tegorocznej Grand Prix miał identyczną obsadę jak dwa wcześniejsze. Czyli zagrały tylko trzy pary. I tradycyjnie rywalizacja toczyła się do dwóch wygranych setów, a każdy rozgrywany był do 21 punktów.

Z walki na piasku zwycięsko tym razem wyszły Paulina Grażul/Ada Paszko, które odniosły dwa zwycięstwa. Były to ich drugie zawody wygrane w edycji 2016. Do tego miały jeszcze jedno drugie oraz dwa trzecie miejsca.

Wygrana nie pozwoliła jednak zająć pierwszego miejsca w klasyfikacji generalnej. Najwięcej punktów zgromadziły bowiem Magda Bogucka/Tamara Baranowska. One zwyciężyły w jednych zawodach, a cztery pozostałe kończyły na... drugich miejscach.

Trzecie miejsce w ostatnim turnieju, a także w punktacji końcowej zajęły Joanna Rodak/Iza Treblińska. Wszystkie trzy pary zagrały we wszystkich zawodach Grand Prix kobiet w tym roku.

Dla Magdy Boguckiej to drugie z rzędu podium w tych rozgrywkach. W ubiegłym roku skończyła je na drugim miejscu, a grała wówczas z... Izą Treblińską (wtedy jeszcze Łukasiewicz). Ponownie na podium znalazła się także Adriana Paszko, który 12 miesięcy wcześniej wygrała kategorię kobiet. Grała wtedy z Dorotą Rolnicką. Paszko zajęła także drugie miejsce w... 2008 roku (z Julitą Jedynak).

Grand Prix 2016
1. Magda Bogucka/Tamara Baranowska 52

2. Paulina Grażul/Ada Paszko 50

3. Joanna Rodak/Iza Treblińska 36

4. Magda Milewska/Weronika Trukawka 24

5. Angelika Tymińska/Wiktoria Zacharczuk 4


kwkCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. kibic #2035696 | 46.171.*.* 29 lip 2016 07:48

    Gratuluję Pani Ado!!! :)

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages