Grand Prix mikstów: pogoda nie wystraszyła wszystkich par

2016-07-07 08:32:45(ost. akt: 2016-07-07 08:46:08)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Tydzień wcześniej zajęli drugie miejsce, tym razem byli już najlepsi. Drugi turniej Grand Prix w siatkówce plażowej mikstów w Bartoszycach padł łupem pary Adriana Paszko/Patryk Kulpaka.

Mimo nie najlepszej pogody, pięć drużyn zdecydowało się wziąć udział w drugim turnieju Grand Prix mikstów w siatkówce plażowej. Ze względu na małą liczbę par, zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Grano do dwóch wygranych setów do 15 punktów.

Tym razem zabrakło zwycięzców pierwszego turnieju, czyli Magdy Milewskiej/Mateusza Gleby. W turnieju nr 2 prym wiedli Adriana Paszko/Patryk Kulpaka. Wygrali oni wszystkie cztery spotkania i triumfowali w końcowej klasyfikacji.

Kolejne miejsca zajęli: 2. Iza Treblińska/Marcin Salmanowicz (3-1), 3. Magda Bogucka/Mateusz Ferenc (2-2), 4. Joanna Rodak/Kacper Urbańczyk (1-3), 5. Urszula Stankiewicz/Wojciech Madejski (0-4).

Kolejny turniej zostanie rozegrany 13 lipca.