środa, 11 grudnia 2019. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Wkrótce koniec głosowania w plebiscytach "Złote Nożyce" i "Złota Maseczka"

2016-06-27 12:59:35 (ost. akt: 2016-06-27 13:05:36)
Kinga Leżańska: — Między mną a klientkami panują rodzinne relacje

Kinga Leżańska: — Między mną a klientkami panują rodzinne relacje

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

W tym tygodniu kończymy głosowanie w plebiscytach ,,Złote Nożyce" czyli najpopularniejszy gabinet fryzjerski' i ,,Złota Maseczka", czyli najpopularniejszy gabinet kosmetyczny".

Gabinet kosmetyczny Kinga Cosmetics prowadzi w powiatowym plebiscycie "Złota Maseczka". W województwie jest na trzecim miejscu. Prowadzi go Kinga Leżańska.

Wewnątrz zaskakujemy ją przy pracy. Ozdabia paznokcie młodej kobiecie. Druga klienta czeka na swoją kolej. Na stoliku z wizytówkami gabinetu leżą także karteczki z treścią i numerem, na który trzeba wysłać sms, aby zagłosować na gabinet w naszym plebiscycie. Nie w reklamie widzi jednak swój sukces.

— Między mną a klientkami panują rodzinne relacje, a są to panie nie tylko z Bartoszyc, ale i Olsztyna, Reszla, czy Gdańska — mówi Kinga Leżańska.

— Myślę, że klientki doceniają mój profesjonalizm. Każdą traktuję indywidualnie Pracuję codziennie po 12 godzin, czasem także w niedziele. Wciąż się doszkalam. Klientki obdarzają mnie zaufaniem na tyle, że już właściwie nie muszą mówić czego chcą. Przychodzą i to ja decyduję, jaką stylizację paznokci zrobić. Zajmuję się głównie stylizacją paznokci, zagęszczaniem i przedłużaniem rzęs oraz makijażem permanentnym. Nie robię już make up'ów, bo nie starcza mi czasu — opowiada kosmetyczka.

Wśród salonów fryzjerskich i w powiecie, i w województwie prowadzi Art Pink Studio Fryzur z Bartoszyc. Prowadzi go Oksana Biront. Fryzjerka pochodzi z Ukrainy i tam stawiała pierwsze kroki w tym zawodzie. Jej studio nie ma jeszcze nawet roku, ale już zdobył zaufanie klientek.

Na zwycięzców plebiscytu czeka atrakcyjna i wyjątkowa nagroda. Start up z Olsztyna Saloner.pl funduje trzem najlepszym salonom fryzjerskim i trzem salonom urody nagrodę w postaci półrocznego, bezpłatnego dostępu do internetowego systemu, służącego do obsługi salonu — z dostępem do radia wolnym od opłat Zaiks. — Zwycięzcom oferujemy też cały system do zarządzania przez aplikację mobilną. W tym systemie jest także radio internetowe z muzyką niezależną od ZAIKS-u — wyjaśnia Paweł Napiórkowski z Saloner.pl.

To nie wszystko. Sponsor funduje też najlepszym salonom ubezpieczenie OC na kwotę 150 tys. zł na okres sześciu miesięcy. — Nie ma znaczenia wielkość salonu. Ubezpieczenie jest dla wszystkich pracowników — podkreśla Napiórkowski. I przyznaje, że wiadomość o naszym plebiscycie pozytywnie go zaskoczyła. — To dobry pomysł, bo salony poprzez konkursy mają możliwość promocji — uważa.

Saloner.pl to innowacyjny system do obsługi salonów urody w Polsce. Jest również partnerem reprezentacji Polski fryzjerów, a jednym ze wspólników jest Andrzej Matracki — mistrz świata we fryzjerstwie.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages