Granica Bezledy bliżej utrzymania w klasie okręgowej

2016-06-22 20:55:01(ost. akt: 2016-06-22 21:09:50)
Granica Bezledy wygrała na swoim boisku z Syreną Młynary i jest bliżej pozostania w klasie okręgowej

Granica Bezledy wygrała u siebie z Syreną Młynary pierwszy mecz barażowy o utrzymanie w klasie okręgowej. Rewanż w niedzielę na boisku rywala.
Gospodarze zasłużenie wygrali pierwszy mecz barażowy, choć po pierwszej połowie miny musieli mieć nietęgie.

Nie dość, że zagrali nieskutecznie, bo świetnej okazji nie wykorzystał Krzysztof Boras, Adrian Włodarczyk trafił w poprzeczkę, a groźny strzał Łukasza Borasa obronił bramkarz gości, to jeszcze do szatni schodzili przegrywając, bo gola dla Syreny strzelił Jakub Dzieżyc.

Druga połowa wyglądała już inaczej. Granica przeważała, dużo częściej gościła na połowie i pod polem karnym rywali, dłużej utrzymywała się przy piłce. Szybko wyrównała, a bramkę zdobył głową wprowadzony w przerwie Robert Żyźniewski.

Remis gospodarzy nie zadowalał i na szczęście taki wynik nie utrzymał się do ostatniego gwizdka. Po godzinie gry tuż przy słupku trafił Łukasz Boras, a wynik minutę przed końcem ustalił Rafał Złonkiewicz, który wykorzystał rzut karny.

Tym samym Granica jest w lepszej sytuacji przed rewanżowym meczem w Młynarach (niedziela, g. 15). Lepszy w dwumeczu utrzyma się w klasie okręgowej.