Wojciechy wygrały z Sokołem, a ich bramkarz obronił dwa rzuty karne!

2016-06-19 17:28:23(ost. akt: 2016-06-19 19:50:49)
Niesamowity przebieg miał ostatni w sezonie mecz KS Wojciechy w gr. 2 A klasy. Piłkarze wygrali u siebie z Sokołem Łęcze 2:1, a bramkarz gospodarzy obronił w tym spotkaniu dwa rzuty karne, w tym jeden już w doliczonym czasie!
W ostatnim meczu sezonu Wojciechy pokonały u siebie Sokoła Łęcze. Gospodarze wygrali 2:1 (1:0). W pierwszej połowie gola strzelił Rafał Gwiazda, który wykorzystał rzut karny. W 49. min podwyższył Janusz Siemaszko. Rywale trafili do siatki kwadrans przed końcem.

Za to w drugiej minucie doliczonego czasu gracze Sokoła stanęli przed znakomitą szansą na wyrównanie, bo mieli rzut karny. Skuteczną interwencją popisał się jednak bramkarz KS Marcin Mieliwodzki. Był to jego... drugi karny obroniony w tym spotkaniu, bo uderzenie przeciwników z 11 metrów obronił także wcześniej, przy wyniku 0:0!

Wojciechy zakończyły sezon na wysokim, 5. miejscu. Drużyna zgromadziła 31 punktów (bramki 35:44). Piłkarze wygrali 9 spotkań, 4 zremisowali i 9 przegrali.