Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Podsumowali konkurs języka angielskiego dla podstawówek i gimnazjów

2016-06-14 14:51:35 (ost. akt: 2016-06-14 14:58:29)

W Młodzieżowym Domu Kultury w Bartoszycach odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla szkół podstawowych i gimnazjów.

Konkurs, przygotowany przez Powiatową Pracownię Metodyczną w Bartoszycach we współpracy z Zespołem Szkół nr 1 im R. Traugutta, odbył się 25 maja. Przystąpiło do niego 25 uczniów szkół powiatu bartoszyckiego.

W kategorii szkół podstawowych zwycięzcami zostali: 1. miejsce Katarzyna Petrecka ze Szkoły Podstawowej nr 7, 2. miejsce Igor Szymański z tej samej szkoły, a 3. zajęło ex eaquo trzech uczniów: Michał Ługowski z SP 7, Oliwier Maciejak ze Szkoły Podstawowej w Sokolicy oraz Maciej Szewczyk ze Szkoły Podstawowej nr 4.

W konkursie gimnazjalnym organizowanym we współpracy z Liceum Ogólnokształcącym im Stefana Żeromskiego, z grupy 40 osób biorących udział zostało wyłonionych troje laureatów. Pierwsze miejsce zajęła Zuzanna Story, drugie Michał Malicki, a trzecie Michał Nowak. Wszyscy nagrodzeni są uczniami Gimnazjum nr 2 w Bartoszycach.

Dorota Haraf
doradca metodyczny
Powiatowa Pracownia Metodyczna w Bartoszycach


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages