Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Dzień Dziecka w Tolko

2016-06-03 08:49:56 (ost. akt: 2016-06-03 08:53:25)

Autor zdjęcia: Kamila Sienkiewicz

Dzień Dziecka to święto, które zarówno najmłodszym, jak i dorosłym kojarzy się z radością, beztroską i zabawą. Dokładnie taki nastrój towarzyszył uczestnikom obchodów z okazji Dnia Dziecka zorganizowanych 1 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Tolko.

Impreza zgromadziła około 40 osób, na które czekały liczne atrakcje: konkursy z nagrodami, konkurencje sportowe i plastyczne, wspólne ognisko oraz lody.

Chęci do zabawy oraz frekwencja sprawiły, że było to popołudnie pełne niezapomnianych wrażeń.

Dzieci wzięły udział w „Wycieczce do zoo”, przekonały się, kto jest w stanie stworzyć najdłuższego węża z papieru, pokonały sportową ścieżkę zdrowia, zatańczyły taniec trudnych figur oraz wspólnymi siłami narysowały postacie rodem ze snu.

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji, indywidualnych i grupowych, otrzymywali drobne upominki. Na wszystkich uczestników czekały cukierki, które osładzały im starania oraz zachęcały do dalszej zabawy.

Największą popularnością i frekwencją cieszył się tor przeszkód, który zawodnicy musieli pokonać jak najstaranniej i w jak najkrótszym czasie. Wszyscy dołożyli wszelkich starań, aby zadanie wykonać jak najlepiej. Głośny doping ze strony kolegów sprawił, że zabawa stała się przyjemnością, a nie rywalizacją.

Obchody Dnia Dziecka w Gminnym Ośrodku Kultury w Tolko przyniosły wiele radości nie tylko pociechom, ale też ich rodzicom.

To doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu wśród gwaru rozmów, radości, głośnego śmiechu. W końcu to właśnie szczery śmiech dziecka jest dla wszystkich dorosłych najpiękniejszą, bezcenną melodią.

Kamila Sienkiewicz


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages