Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Kulturalne Czwartki - Walerian Kiezik

2016-05-31 06:51:27 (ost. akt: 2016-05-31 06:52:02)

Autor zdjęcia: Bartoszycki Dom Kultury

Kulturalne Czwartki w Bartoszyckim Domu Kultury - kolejnym wyjątkowym gościem będzie Pan Walerian Kiezik! Spotkanie odbędzie się 2 czerwca 2016 r. o godzinie 19 w Bartoszyckim Domu Kultury.

Gościem Katarzyny Basak będzie Walerian Kiezik - utalentowany fotograf przyrody, mieszkaniec Bartoszyc. Artysta brał udział w licznych wystawach polskich oraz międzynarodowych. Wielokrotnie wyróżniany (m.in. przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze, Prezydium Rady Amatorskich Stowarzyszeń Fotograficznych a także Ministra Kultury i Sztuki), w 2011 roku otrzymał tytuł ARTYSTA FOTOGRAF RZECZYPOSPOLITEJ POLSKI (AFRP) nadany przez Fotoklub Rzeczypospolitej Polski.

Niesamowite obrazy ze świata przyrody zaklęte w fotografiach Waleriana Kiezika pochodzą z jego licznych fotograficznych wypraw po Polsce i nie tylko - artysta fotografował m.in. w Austrii, Niemczech i USA. Podziwiając malownicze krajobrazy, fascynujące i zachwycające oryginalnością i różnorodnością kadrów ujęcia zwierząt i roślin nie sposób nie zainteresować się bogactwem świata, który artysta wnikliwym okiem obserwuje i uwiecznia.

Zapraszamy na czwartkowe spotkanie z Walerianem Kiezikiem, poprzedzające jego wystawę, którą będzie można podziwiać w dniach 3-5 czerwca w Bartoszyckim Domu Kultury.

bdk
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: bdk

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages