Niedziela, 23 września 2018. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Komu Złota Maseczka? Komu Złote Nożyce?

2016-05-25 13:15:31 (ost. akt: 2016-06-30 20:56:45)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Czas docenić tych, dzięki którym czujemy się piękni. Rozpoczynamy plebiscyt „Złote Nożyce” i „Złota Maseczka”, który pozwoli nam wyłonić najpopularniejszy salon fryzjerski i kosmetyczny w powiecie bartoszyckim i regionie warmińsko-mazurskim.

Plebiscyt ,,Złote Nożyce" czyli najpopularniejszy gabinet fryzjerski' i ,,Złota Maseczka", czyli najpopularniejszy gabinet kosmetyczny" jest prowadzony w 19 powiatach i potrwa do 30 czerwca. Tytuły ,,Złote Nożyce, czyli najpopularniejszy gabinet fryzjerski" i "Złota maseczka, czyli najpopularniejszy gabinet kosmetyczny" w powiatach otrzymają lokale, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów (głosowanie odbywa się poprzez wysyłanie sms-ów). Najpopularniejsze w województwie zostaną salony, które dostaną największą liczbę głosów w regionie.

Przez cały czas trwania plebiscytu można zgłaszać kandydatury. Można je wysyłać mailem na adres: bartoszyce@gazetaolsztynska.pl

Laureatów zaprezentujemy 7-8 lipca na łamach ,,Gazety Olsztyńskiej'', ,,Dziennika Elbląskiego'' i naszych tygodników lokalnych oraz na stronach internetowych. 


Głosowaniem polega na wysłaniu głosu SMS’em pod przypisany numer, z ustaloną treścią zamieszczoną w cudzysłowie zgodnie z danym powiatem. X to numer porządkowy przypisany lokalowi z listy danego powiatu. Wielkość liter nie ma znaczenia. Koszt jednego SMS’a wynosi 1,23 zł brutto. Właściciel każdego nominowanego lokalu może w dowolnym momencie zrezygnować z udziału w plebiscycie.

Głosowanie trwa do 30 czerwca 2016 r. do godz. 23.59.

Aleksandra Tchórzewska

Regulamin: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages