Cztery gole i ważne punkty drużyny z Bezled

2016-05-07 17:50:57(ost. akt: 2016-05-07 18:05:21)
W 24. kolejce piłkarskiej klasy okręgowej Granica Bezledy zagrała na wyjeździe z Falą Warpuny i dobrze będzie wspominać ten mecz.
Granica wygrała na boisku w Warpunach 4:2 (2:1). W pierwszej połowie drużyna z Bezled prowadziła już 2:0 po golach Łukasza Borasa oraz Michała Kurywczaka, ale jeszcze przed przerwą Fala strzeliła kontaktowego gola.

Druga połowa lepiej zaczęła się dla gospodarzy, którzy wyrównali. To było jednak ostatnie słowo piłkarzy z Warpun. Kolejne bramki strzelała już tylko Granica. Do siatki trafiali Daniel Rzewnicki oraz ponownie Ł. Boras.

Granica ma teraz 31 punktów. W następnej kolejce zagra u siebie derbowy mecz z Cresovią Górowo Iławeckie.