Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Sprostowanie dotyczące felietonu "Celników nie można zmuszać do pracy w świąteczne dni?"

2016-05-06 11:34:51 (ost. akt: 2016-05-06 19:57:10)

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Przedstawiamy Państwu sprostowanie, które otrzymaliśmy od celniczki, która została opisana przez Tomasz Mirońskiego w felietonie "Celników nie można zmuszać do pracy w świąteczne dni?". Zostało ono opublikowanie w dzisiejszym "Gońcu Bartoszyckim".

Treść sprostowania:

W trakcie odprawy Pana Tomasza Mirońskiego nie padły z moich ust słowa „tu nie powinno być nikogo. W Wielkanoc trzeba siedzieć w domu. Czy chciałby Pan pan w święta pracować”. Dialog brzmiał inaczej. Przytoczona słowa to autorska i literacka (przerysowana) parafraza odbytego dialogu.

Nie składałam wobec Pana Mirońskiego żadnych skarg co do tego, że pracuję w święta ani nie powiedziałam, że „podróżni mają czelność zmuszać celników do pracy” ani w formie dosłownej ani w formie innego podobnego zwrotu. Jest to opis subiektywnych odczuć Pana Mirońskiego co do przebiegu rozmowy ze mną i jej oceny.

Monika Tomasiewicz


Felieton Tomasza Mirońskiego

Od redakcji
Opublikowaliśmy powyższy tekst mimo tego, że nie do końca spełnia on wymogi sprostowania. Nie zawiera m.in. informacji, jak wg Pani Moniki przebiegała jej rozmowa z Tomaszem Mirońskim. Jednak jako redakcja zawsze umożliwiamy zainteresowanej osobie przedstawienie na naszych łamach własnej wersji wydarzeń. Jednocześnie szanując Prawo Prasowe, redaktor Tomasz Miroński nie będzie w tym miejscu odnosił się ani komentował powyższej treści. Uczyni to w najbliższym czasie.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (30) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Obywatel #1989824 | 46.112.*.* 10 maj 2016 09:02

  Niestety celnicy rosną w pióra sa jeszcze gorsi niz zwykli ludzie te darmozjady chciały by tylko pieniadze dostawać i nic nie robic mam nadzieje ze nigdy nie zostana mundurówką i będą do 65 lat tyrac na przejściach

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Zażenowany #1988989 | 83.6.*.* 8 maj 2016 17:38

  Żenada, ona naprawdę napisała takie rzeczy? Kogo przyjmujecie do tego urzędu celnego? Moim zdaniem poziom bardzo niski, sądząc tylko po tekscie oczywiście. A poza tym tez spotkałem się z taka opiną, zę strach przekraczać granicę w święta. Ciekawe dlaczego? Odpowiedzcie sobie sami.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. krzysztof #1988802 | 91.94.*.* 8 maj 2016 09:51

   Dziękuję pani Moniko za odwagę. Pan TM obrósł w piórka i to może sam powinien pomyśleć o zmianie pracy. To, że zrobił obiazd przejść granicznych w święta to nic nowego. Zatankował do pełna ruchu nie było i cyk do domu. Ciekawe czy w światy wielchanocziu też zwiedzał sąsiadów iq kontrolował ruch na przejściach?

   Ocena komentarza: warty uwagi (9) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. Zeno #1988765 | 88.220.*.* 8 maj 2016 08:40

    Pamiętajcie o prowokacjach dziennikarzy.Czasami dziennikarz swoimi pytaniami sprowokuje innego człowieka tylko po to aby mieć temat na artykuł.Ta osoba coś tam ,,chlapnie,, i później będzie miała problem. Nie wiem jak było w tym przypadku ale szczerze mówiąc współczuję dla tej celniczki. Już dostała reprymendę od swoich przełożonych.

    Ocena komentarza: warty uwagi (11) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    1. Dopiero teraz pani Monika #1988656 | 83.9.*.* 7 maj 2016 21:45

     się pogrążyła i skompromitowała!!! Czasami można coś nieprzemyślanego powiedzieć i po przemyśleniu się z tego wycofać. Jeżeli pani Monika nie wyciągnęła wniosków ze swojej skandalicznej wypowiedzi i zachowania powinna w trybie natychmiastowym być zwolniona z pracy. Wówczas będzie mogła świętować każdego dnia.

     Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

     Pokaż wszystkie komentarze (30)

     Zagraj w GRY.wm.pl

     • Goodgame Empire
     • Goodgame Big Farm
     • Goodgame Poker
     • Shadow Kings - The Dark Ages