Tym razem Victoria się postarała. Efektowne zwycięstwo ze Startem

2016-04-30 18:04:42(ost. akt: 2016-04-30 18:24:25)
Dwa gole dla Victorii strzelił grający trener Kamil Szajda, który wykorzystał dwa rzuty karne

Victoria Bartoszyce nie miała większych problemów z pokonaniem ostatniego w tabeli Startu Kruklanki w 23. kolejce piłkarskiej klasy okręgowej.
W poprzedniej kolejce bartoszyczanie tylko zremisowali na boisku przedostatniego Danpolu Knopin. Teraz zagrali u siebie z najgorszym w lidze Startem Kruklanki i tym razem wpadki nie było.

Victotria wygrała 5:0 (2:0). Przed przerwą bramki strzelali grający trener Kamil Szajda (z karnego) oraz Remigiusz Osiński.

W drugiej połowie na listę strzelców wpisywali się kolejno: Kamil Krupiński, znowu Szajda (i znowu z karnego) i ponownie Krupiński.

Po tej wygranej drużyna z Bartoszyc ma 34 punkty. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z SKS Szczytno.