Sobota, 21 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

Na emerytury odchodzą wiceprezes Cowiku i komendant policji

2016-04-28 19:40:07 (ost. akt: 2016-04-28 19:58:28)
Stanisław Kusy pożegnał się z pracą w Cowiku, gdzie przez wiele lat pełnił funkcję wiceprezesa

Stanisław Kusy pożegnał się z pracą w Cowiku, gdzie przez wiele lat pełnił funkcję wiceprezesa

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Czwartkowa sesja Rady Miasta w Bartoszycach była okazją do pożegnania odchodzących na emerytury wiceprezesa Cowiku i komendanta powiatowego policji, a także podziękowaniem dwojgu mieszkańcom za ich obywatelską postawę.

Kwiatami żegnano odchodzących na emerytury Stanisława Kusego, wieloletniego wiceprezesa w spółce Cowik oraz komendanta powiatowego policji insp. Krzysztofa Gąsiorowskiego.

O pierwszym kilka zdań powiedział burmistrz Piotr Petrykowski, który przedstawił jego ścieżkę zawodową. Potem głos zabrał sam Stanisław Kusy.

- Mój numer pesel zaczyna się od cyfr 4 i , więc pora już była odejść - mówił do zebranych w sali sesyjnej urzędu miasta.

Krzysztof Gąsiorowski przechodzi na emeryturę. Pracą policji w powiecie bartoszyckim kierował przez ostatnie siedem latGłos zabrał również Krzysztof Gąsiorowski, który funkcję komendanta policji w Bartoszycach pełnił ponad siedem lat.

- Miałem duże szczęście, że pełniłem swoją służbę w miejsce, gdzie mieszkam, w miejscu, z którym jestem związany sercem. Starałem się tak wypełniać swoje obowiązki, aby mieszkańcy czuli się bezpiecznie. Pewnie popełniałem błędy. Jeśli takie były, to przepraszam - powiedział Gąsiorowski.Marzena Karpińska odebrała kwiaty i podziękowanie za swoją obywatelską postawęJeszcze przed właściwymi obradami rady burmistrz podziękował dwojgu mieszkańców Bartoszyc: Adrianowi Maleszewskiemu oraz Marlenie Karpińskiej za ich postawę.

Pod koniec grudnia ub. roku oboje byli świadkami, jak w nocy kierowca samochodu wjechał na jednej z ulic w centrum miasta w latarnię. Powiadomili policję, złożyli zeznania, dzięki czemu urząd mógł później dochodzić roszczeń w sprawie zniszczonej lampy.

kwk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (7) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. JKAD #1984031 | 195.136.*.* 29 kwi 2016 08:31

  A CO TO JEST Cowik?

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

  1. sdf #1984014 | 185.78.*.* 29 kwi 2016 08:09

   Ile lat ma odchodzący komendant? 45?

   Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

   Zagraj w GRY.wm.pl

   • Goodgame Empire
   • Goodgame Big Farm
   • Goodgame Poker
   • Shadow Kings - The Dark Ages