Remis w meczu na szczycie piłkarskiej III ligi kobiet

2016-04-17 13:55:57(ost. akt: 2016-04-17 14:08:41)
W spotkaniu lidera (OKS Stomil Olsztyn) z wiceliderem (Victoria) III ligi kobiet, do którego doszło w Bartoszycach, padł remis.
Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1 (1:0). Do przerwy prowadziły Victorianki. Bramkę dla bartoszyckiej drużyny zdobyła Daniela Czerwińska.

Zawodniczki OKS-u wyrównały w drugiej połowie. To pierwszy w tym sezonie remis podopiecznych trenera Daniela Chruściela.

Po dzisiejszym spotkaniu OKS Stomil pozostał liderem III ligi. Ma 24 punkty. Victoria jest druga i ma punktów 22..

W następnej kolejce Victorianki znowu zagrają u siebie i znowu ich rywalkami będą piłkarki OKS Stomil, ale z drugiej drużyny tego klubu.