środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Mała Księżniczka, Mały Książę — zobacz zdjęcia kandydatów

2016-04-13 10:02:30 (ost. akt: 2016-05-24 20:17:46)

Do naszej redakcji dotarły już pierwsze zgłoszenia w plebiscycie, w którym szukamy Małej Księżniczki i Małego Księcia. Publikujemy je w galerii poniżej i... czekamy na kolejne.

Plebiscyt "Mała Księżniczka, Mały Książę" cieszy się zawsze dużą popularnością. Zdarzało się, że rodzice maluchów dzwonili do nas z pytaniem, kiedy ruszamy z kolejną edycją konkursu. Któż bowiem nie chciałby zobaczyć swojej pociechy na pierwszej stronie gazety?

Dlatego też długo nie czekaliśmy na pierwsze zgłoszenia po ogłoszeniu tegorocznego konkursu. Jako pierwsze trafiły do nas zdjęcia, na których można zobaczyć Milenę, Zuzię oraz Adasia. To dopiero początek naszej zabawy, dlatego z czasem kandydatów do obu tytułów z pewnością będzie przybywać. Wszystkie fotografie będą na bieżąco publikowane w galerii.

Przypominamy jednocześnie o właściwym zgłaszaniu dzieci. Zgłoszenie powinno zawierać: • imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat • zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu • akceptację postanowień regulaminu • imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu.

Więcej szczegółów na temat plebiscytu można znaleźć w tym miejscu, albo w regulaminie.

Jak głosować?
W konkursie na Małą Księżniczkę wysyłamy sms o treści gb.mka.X na numer 7148 (1,23 zł z VAT), gdzie X oznacza numer przypisany kandydatce.

W konkursie na Małego Księcia wysyłamy sms o treści gb.mke.X na numer 7148 (1,23 zł z VAT), gdzie X oznacza numer przypisany kandydatowi.

Głosowanie trwa do 24 maja.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages