Ruszyła wiosenna część amatorskiej ligi w Bartoszycach

2016-04-08 08:55:31(ost. akt: 2016-04-08 09:12:22)

Dwa mecze pierwszej wiosennej kolejki przyniosły zwycięstwa Deluxu i Gastpolu oraz 18 goli.
Trudniejszą przeprawę miał Delux. Co prawda prowadził do przerwy, ale w drugiej połowie szybko je stracił, bo rywale najpierw doprowadzili do remisu, by za chwilę objąć prowadzenie. Pięknym uderzeniem z dystansu popisał się przy tym weteran boisk Stanisław Stankiewicz.

W drugim meczu Serwis Ogumienia dotrzymywał kroku Gastpolowi jedynie w pierwszej połowie. Po zmianie stron ci drudzy w 9 minut strzelili siedem goli i zapewnili sobie bezpieczny wynik.

Strzelcy: 11 — Tomasz Deluga, 8 — Tomasz Husak (obaj Delux), Kamil Krupiński (Gastpol), 7 — Grzegorz Jarema (Delux), Arkadiusz Kozłowski, Bogdan Maciulewicz (obaj Serwis Ogumienia), Sylwester Monkiewicz (Budomex), 6 — Leszek Kwieciński (WM-Glass).

Następna kolejka (14 kwietnia): Serwis Ogumienia — Delux (g. 18), Budomex — WM-Glass (g. 19), pauzuje Gastpol. Mecze odbywają się na Orliku przy ul. Bema.