Granica urwała punkty liderowi na jego boisku

2016-03-25 18:32:24(ost. akt: 2016-03-25 18:47:46)
Nie będą mieli dobrych humorów podczas świąt piłkarze Orląt Reszel. Liderom grupy 1 piłkarskiej klasy okręgowej zepsuli je gracze Granicy Bezledy.
Gospodarze, a raczej ich kibice, nastawiali się na ostre strzelanie i wysokie zwycięstwo na początek rundy wiosennej nad drużyną z Bezled, a tymczasem skończyło się podziałem punktów.

Granica prowadziła nawet do przerwy 1:0. Bramkę z rzutu karnego strzelił w 30. minucie Grzegorz Adamczuk.

Korzystnego wyniku nie udało się, niestety, dowieźć do końcowego gwizdka, bo Orlęta zdołały wyrównać w 65. minucie. Ale remis na boisku lidera i tak przecież ujmy nie przynosi.

- Pozostał trochę niedosyt. Z gry w pierwszej połowie byliśmy lepsi. W drugiej Orlęta już na nas siadły, a i my trochę za bardzo się cofnęliśmy. Jestem jednak bardzo zadowolony z chłopaków, z walki, jaką toczyli na boisku. Byłem pod wrażeniem naszej gry - ocenił Robert Złonkiewicz, trener drużyny z Bezled.

Po tym meczu Granica ma 24 punkty (bramki 41:43). W tabeli zajmować będzie 9. miejsce. W następnej kolejce zagra u siebie 2 kwietnia z Czarnymi Olecko.