Sobota, 24 października 2020. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Poseł Ołdakowski: ten program to szansa dla naszych klubów

2016-03-17 14:29:13 (ost. akt: 2016-03-19 10:10:45)
Poseł Adam Ołdakowski

Poseł Adam Ołdakowski

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Ministerstwo Sportu i Turystyki czeka na wnioski do programu "Klub". Do ich złożenia zachęca Adam Ołdakowski, poseł ziemi bartoszyckiej.

Ministerstwo przeznaczyło na program 15 milionów zł. O pieniądze mogą wnioskować kluby jednosekcyjne (maksymalnie dostaną 10 tys. zł) oraz wielosekcyjne (15 tys. zł). Pomocą objętych zostanie ok. tysiąca małych klubów.

— Pieniądze będzie można przeznaczyć na zakup sprzętu, opłacenie trenerów lub organizację obozów sportowych — mówi poseł Adam Ołdakowski, który zasiada w sejmowej Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki. — Dzięki temu będę mógł poprzeć wniosek złożony przez klub z naszego powiatu — dodaje.

Program może być realizowany od 1 kwietnia do 15 grudnia tego roku. Wnioski o dofinansowanie zadania należy nadsyłać do ministerstwa do 15 kwietnia.

kwk

Więcej o programie. Gdzie pobrać wnioski?

W związku z prośbami czytelników informujemy, że dane na temat programu "Klub" znajdziecie na stronach BIP ministerstwa sportu.

Wniosek wraz z załącznikami musi być sporządzony na formularzach zamieszczonych w systemie elektronicznym AMODIT MSiT.

Wypełniony formularz należy przesłać drogą elektroniczną. Jednocześnie po wypełnieniu elektronicznego formularza wniosku wraz z załącznikami należy go wydrukować, podpisać i wysłać pocztą (lub złożyć w siedzibie MSiT) na adres: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Departament Sportu dla Wszystkich, 00-082 Warszawa, ul. Senatorska 14 z dopiskiem na kopercie Program
„KLUB” – nabór na 2016 r.

Wnioski wraz z załącznikami przesłane wyłącznie w wersji papierowej nie będą rozpatrywane, analogicznie, w przypadku przesłania wniosku wyłącznie w wersji elektronicznej. Dokumentacja przesłana w wersji papierowej musi
być zgodna z wersją elektroniczną przesłaną w systemie AMODIT.

and

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Emerytka #1957632 | 88.220.*.* 19 mar 2016 17:37

  A ja czekam i czekam na spełnienie przez PiS obietnic wyborczych.Miała być zwiększona do 8000 zł kwota wola od podatku,obiecywano też pomoc dla frankowiczów. I co z tego wyszło? WIELKA ŚCIEMA!!! Moja podwyżka emerytury wynosi 3 zł.Tyle zyskałam!!!

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. B.K. #1956908 | 188.33.*.* 18 mar 2016 19:35

  PROSIMY PODAĆ POD JAKĄ ZAKŁADKĄ NA STRONIE MINISTERSTWA SPORTU SZUKAĆ WNIOSKU.JEŻELI TO MOŻLIWE TO PROSZĘ PODAĆ ŚCIEŻKĘ DOSTĘPU DO W/W WNIOSKU.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages