Michał Kuźniak z Bartoszyckiej Szkoły Taekwondo wygrywa mistrzostwa Litwy w kickboxingu

2016-02-28 15:47:53(ost. akt: 2016-02-28 15:57:12)
Michał Kuźniak na najwyższym stopniu podium w kat. -63 kg kadetów

Autor zdjęcia: Tomasz Zaremba

Świetny start braci Kuźniaków w Wilnie. Michał wraca z tytułem mistrza Litwy w kickboxingu, a Sebastian zajął w swojej kategorii trzecie miejsce.
Przed weekendem pisaliśmy, że bracia Michał i Sebastian Kuźniakowie wybieraja się do Wilna walczyć w Otwartych Mistrzostwach Litwy w kickboxingu.

Teraz natomiast możemy z dumą ogłosić, iż obaj stanęli na podium tych zawodów. Michał wygrał swoją kategorię (-63 kg kadetów), stoczywszy w całym turnieju trzy zwycięskie walki, a Sebastian w swojej (-74 kg juniorów) zajął 3. miejsce!

"Wiadomość z ostatniej chwili. Michał Kuźniak Mistrzem Litwy!!! W finale pokonał swojego przeciwnika przez poddanie w drugiej rundzie. Jest to wielki sukces i nagroda za ciężką pracę jaką Michał wkłada w treningi. GRATULACJE!!!" napisał na swoim Facebook'owym profilu Tomasz Zaremba, trener Bartoszyckiej Szkoły Taekwondo.

Więcej o starcie braci w Wilnie przeczytasz w "Gońcu Bartoszyckim" 4 marca.