Niedziela, 22 kwietnia 2018. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Dzisiaj zamykamy listę kandydatów na Super Sołtysa 2016. Są nowe nazwiska!

2016-02-22 09:20:56 (ost. akt: 2016-02-22 09:39:27)

W poniedziałek 22 lutego o g. 16 upływa termin, w którym można zgłaszać kandydatów na Super Sołtysa 2016. Potem zostanie już tylko sms-owe głosowanie. Zakończy się ono 3 marca.

Ostatnie godziny przyniosły zgłoszenie nowych kandydatur. Tym samym o miano Super Sołtysa 2016 walczy już dwanaście osób. Ich nazwiska, charakterystyki, a w niektórych przypadkach również zdjęcia, można zobaczyć w tym miejscu.

Natomiast tutaj dostępny jest ranking głosowania sms-owego. Na jego czele znajduje się Wojciech Ferdycz, sołtys sołectwa Rodnowo. Czy utrzyma prowadzenie do końca? Przekonamy się 3 marca. Do tego dnia bowiem, do g. 23, będzie można wysyłać sms-y na poszczególnych kandydatów.

Jak głosować? To bardzo proste. Wystarczy wysłać sms na numer 7148 o treści gb.nps.x, gdzie "x" oznacza numer przypisany poszczególnemu kandydatowi. Koszt jednej wiadomości to 1,23 zł brutto. Szczegółowy regulamin można przeczytać tutaj.

red.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages