Jedynka pokazała się w Biegu Morsów koło Biskupca

2016-02-22 09:03:50(ost. akt: 2016-02-22 09:18:28)
Karolina Greber (MDK UKS Jedynka Bartoszyce) wygrała kategorię generalną kobiet

Autor zdjęcia: Archiwum MDK UKS Jedynka

W Rukławkach nad Jeziorem Dadaj odbył się finał Biegowego Grand Prix Biskupca, którego zwieńczeniem był Bieg Morsów na 10 km. Zawody zgromadziły ponad dwustu uczestników, a wśród nich reprezentantów MDK UKS Jedynka Bartoszyce.

Znakomicie wypadła Karolina Greber. Zajęła ona 1. miejsce w kategorii generalnej kobiet, tak w biegu finałowym (ukończyła go z czasem 44 min. 26 sek.), jak i w całym cyklu. Otrzymała też nagrodę za zwycięstwo w kategorii K-2.

Bartłomiej Pawłowski w biegu finałowym uzyskał czas 42 min. 23 sek., zajmując w cyklu 3. miejsce w kategorii M-2.
 Natomiast Oliwia Połujańska zwyciężyła w finale i całym cyklu biegów młodzieżowych w kategorii roczników 2001 i starszych.

Pozostali zawodnicy Jedynki startowali tylko w biegu finałowym: Katarzyna Kuczyńska — 2. miejsce,