Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Dzisiaj podsumowanie plebiscytów. Śledź naszą relację na żywo!

2016-02-05 09:26:43 (ost. akt: 2016-02-05 09:53:35)
Wyróżnienia odbiorą m.in. trenerzy. Na zdjęciu Andrzej Litwin — Trener Roku 2014

Wyróżnienia odbiorą m.in. trenerzy. Na zdjęciu Andrzej Litwin — Trener Roku 2014

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Dzisiejszego wieczoru poznamy wyniki plebiscytów na 10 najpopularniejszych sportowców Bartoszyc oraz gmin powiatu. Gala, zakończona Balem Sportowca, odbędzie się w restauracji Ardi. Z uroczystości przeprowadzimy na naszej stronie internetowej relację na żywo.

Podsumowanie plebiscytów rozpocznie się o g. 18. Mniej więcej po półtorej godzinie wszystko będzie już wiadomo. W tym czasie poznamy nazwiska sportowców, którzy uzyskali najwięcej punktów w głosowaniu czytelników "Gońca" oraz tych, których nagrodzi specjalna kapituła. Ta obradowała w poniedziałek 1 lutego. W wyniku głosowania wybrała Sportowca Roku, Trenera Roku i Imprezę Roku.

Nowością będzie nowa kategoria — Nestor Sportu. Ma ona na celu uhonorowanie co roku jednej osoby zasłużonej dla bartoszyckiego sportu.

W tym roku po raz pierwszy przeprowadziliśmy plebiscyt na 10 Najpopularniejszych Sportowców Gmin Powiatu w 2015 roku. Oni także zostaną uhonorowani podczas dzisiejszego wieczoru. Otrzymają nagrody od włodarzy "swoich" gmin. Ale nie tylko. Na zwycięzcę czeka voucher ufundowany przez Pałac i Folwark w Galinach, do wykorzystania w tym miejscu.

Parę słów jeszcze o gali podsumowującej. Odbędzie się ona w gościnnych progach restauracji Ardi w Bartoszycach. Tam najpierw wręczone zostaną nagrody, a całość zwieńczy Bal Sportowca z udziałem zawodników, trenerów, działaczy oraz zaproszonych gości.

Patronem honorowym plebiscytu i balu jest poseł Adam Ołdakowski. Współorganizatorem Gali i Balu Sportowca są Urząd Miasta Bartoszyce i Urząd Miasta Górowo Iławeckie, a wsparli je: Wodociągowo-Ciepłownicza Spółka z o.o. "COWIK" w Bartoszycach, Starostwo Powiatowe w Bartoszycach, Urząd Gminy Bartoszyce oraz Urząd Miasta i Gminy Bisztynek.

kwk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages