Czwartek, 21 czerwca 2018. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

Tragiczny wypadek na trasie Górowo Iławeckie - Bartoszyce. Na miejscu zginęła kobieta, cztery osoby ranne

2016-01-22 16:48:10 (ost. akt: 2016-01-25 09:07:34)

Autor zdjęcia: KP PSP w Bartoszycach

Kobieta zginęła w samochodzie osobowym, który uderzył w drzewo na trasie Górowo Iławeckie - Bartoszyce. Ciężko ranna osoba transportowana jest śmigłowcem do szpitala. Trzy osoby zostały lżej ranne.

W tej chwili trwa akcja ratownicza na drodze Górowo Iławeckie - Bartoszyce.

- Droga jest całkowicie zablokowana. Samochód osobowy, którym podróżowało 5 osób uderzył w drzewo. Podróżująca nim kobieta zginęła na miejscu. Druga z osób transportowana jest śmigłowcem Lotniczego pogotowia Ratunkowego do szpitala. Trzy kolejne osoby są lekko ranne - relacjonuje st. kpt. Marek Wojczulanis z KP PSP w Bartoszycach

Jedna z osób była zakleszczona w pojeździe i uwalniali ją strażacy. Ruch na tej drodze będzie zablokowany przez kilka godzin.

W miarę napływania nowych informacji będziemy je publikować na bieżąco.

Aktualizacja z godz. 17:25
W wypadku zginęła mieszkanka Górowa Iławeckiego. - Była to młoda kobieta - mówi st. sierż. Marta Kabelis z policji w Bartoszycach. Policjantka informuje, że świadkami wypadku byli dwaj ratownicy medyczni. Chwilę przed wypadkiem fiat uno wyprzedzał, ze znaczną prędkością, samochód, którym jechali ratownicy.

- Kierowca fiata Marcin J. mieszkaniec jednej z wsi gminy Górowo Iławeckie był trzeźwy, co zbadali policjanci na miejscu wypadku. Mężczyzna został odtransportowany śmigłowcem do szpitala. Pozostałe osoby z osobówki zostały zawiezione karetkami do szpitala w Bartoszycach - relacjonuje policjantka.

Droga w miejscu wypadku będzie całkowicie zablokowana przez kilka godzin. Na miejscu trwają czynności procesowe z udziałem prokuratora.

Aktualizacja z godz. 19:10
- Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi - uzupełnia informacje st. sierż. Marta Kabelis. - W samochodzie był jeden mężczyzna - kierowca, oraz cztery kobiety. Ofiara wypadku nie miała zapiętych pasów bezpieczeństwa - dodaje policjantka.

Aktualizacja z godz. 21:25
Droga w miejscu wypadku jest przejezdna od około godz. 20. Taką informację uzyskaliśmy od st. sierż Marty Kabelis z bartoszyckiej policji.

and

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages