Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Zgłoś osobę, firmę, instytucję do Lauru "Najlepszy z Najlepszych"

2015-11-26 15:47:06 (ost. akt: 2015-11-26 15:59:57)

Autor zdjęcia: Urząd Marszałkowski w Olsztynie

31 grudnia mija termin zgłaszania kandydatur do nagrody marszałka województwa Laur „Najlepszym z Najlepszych”. Czekamy na sygnały o ogólnopolskich czy międzynarodowych sukcesach naszych mieszkańców, aby docenić ich również na własnym podwórku i zaprezentować jako wzory do naśladowania. To już XIII edycja Lauru.

Być może w powiecie bartoszyckim jest osoba, firma, stowarzyszenie lub instytucja, która Waszym zdaniem zasługuje na Laur "Najlepszy z Najlepszych".

W regulaminie przyznawania nagrody czytamy: "Zgłoszenia kandydatów do nagrody dokonują: dyrektorzy departamentów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Gabinet Marszałka na
podstawie informacji własnych, prasowych oraz zgłoszeń niezależnych (instytucji, stowarzyszeń, osób fizycznych).". Oznacza to, że zgłoszenia może dokonać każdy.

Kandydatury zostaną pogrupowanie w kategoriach: sport, kultura, biznes, nauka, wolontariat, inne.

Według regulaminu Laur „Najlepszym z Najlepszych” powinny otrzymać osoby, instytucje lub firmy z Warmii i Mazur, które w 2015 roku wyróżniły się na forum krajowym lub międzynarodowym, osiągnęły sukces i zostały docenione przez niezależne gremia lub przyczyniły się do promocji regionu w kraju i na świecie.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie Urzędu Marszałkowskiego

Wypełnione wnioski należy przesłać na adres: Gabinet Marszałka, ul. Emilii Plater 1, 10-562 Olsztyn lub gm@warmia.mazury.pl.

opracował: and

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages