Niedziela, 24 stycznia 2021. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Sokolica: O prawach dziecka

2015-11-25 06:37:01 (ost. akt: 2015-11-25 06:44:45)

Autor zdjęcia: Elżbieta Nosek

W szkole w Sokolicy przeprowadzono i rozstrzygnięto konkurs plastyczny "Prawa dziecka widziane oczami dziecka". To element kampanii "Biała Wstążka".

Przygotowując się do obchodów Międzynarodowej Kampanii "Biała Wstążka" w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Sokolicy przeprowadzony został konkurs plastyczny dla klas I-VI pt: "Prawa Dziecka widziane oczami dziecka".

Fot. Elżbieta Nosek
Celem konkursu było uświadomienie dzieciom ich praw, poprzez zaznajomienie z zagadnieniami zawartymi w Konwencji o Prawach Dziecka oraz propagowanie znajomości tychże praw wśród dorosłych.

Spośród 40 prac nagrodzone zostały trzy najładniejsze, a wszyscy pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbyło się 20 listopada w czasie obchodów Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka.

Elżbieta Nosek

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. RPD #1866346 | 25 lis 2015 23:32

    Kolejny przykład tego, że ci, którzy mają wychowywać sami potrzebują nauki dobrego wychowania. Co to jest za pytanie? Właściwe winno brzmieć: prawa i obowiązki dziecka... Powrarzam: "prawa i obowiązki". Czasami warto wpierw skonsultować tematy prac z kimś wyedukowanym. To, że szkoła jest na wsi nie usprawiedliwia stawiania głupich i krzywdzących przede wszystkim dzieci pytań.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages