Udany początek rundy rewanżowej. Victoria lepsza od Błękitnych

2015-11-07 16:27:48(ost. akt: 2015-11-07 16:31:53)
W pierwszej kolejce rundy rewanżowej, przełożonej z wiosny, Victoria Bartoszyce pokonała na wyjeździe Błękitnych Pasym.
Victoria wygrała na boisku rywala 2:1 (1:0). W pierwszej połowie bartoszyczanie objęli prowadzenie po golu Mateusza Zawadzkiego.

Po zmianie stron kibice zobaczyli dwie bramki w ciągu dwóch minut. Najpierw wyrównali gracze Błękitnych, a za chwilę ponownie na prowadzenie wyszła "Vikcia". Tym razem do siatki trafił Kamil Kozera, który dobił głową uderzenie Dawida Kuzi (ten trafił w poprzeczkę).

Błękitni kończyli mecz w dziesięciu.

Po meczu 16. kolejki Victoria ma 22 punkty (bramki 37:34). W tabeli awansowała na 7. miejsce.

W środę 11 listopada klub z Bartoszyc będzie podejmował Vęgorię Węgorzewo.