Wtorek, 7 lipca 2020. Imieniny Estery, Kiry, Rudolfa

Nowy "Goniec Bartoszycki" jak zwykle w piątek

2015-11-05 15:25:07 (ost. akt: 2015-11-05 15:46:04)

Autor zdjęcia: Redakcja

Nasz tygodnik już jest gotowy. Naszym głównym tematem jest stan Jeziora Kinkajmskiego. Zajmujemy się też pozornie prozaicznymi problemami mieszkańców ul. Wolskiego w Bartoszycach i problemami kierowców poruszających się po tym mieście, ale nie tylko tym.

W najnowszym wydaniu naszego tygodnika zajmujemy się, po raz kolejny, problemem Jeziora Kinkajmskiego. Uwagę, na jego aktualny stan, zwrócił nam m.in. radny powiatowy, który spuszczanie z niego wody nazywa przestępstwem na przyrodzie. O jeziorze przeczytacie na stronie 5.

Zajmujemy się też problemem z zaparkowaniem samochodów przez mieszkańców budynku przy ul. Wolskiego. Mieszkańcy nie mogą parkować na własnym parkingu, bo ich miejsca zajmowane są m.in. przez pracownice bartoszyckiego MOPS-u. Tekst znajdziecie na stronie 4.

Strona 3. poświęcona jest zmianom w organizacji ruchu w Bartoszycach w związku z otwarciem nowego odcinka ul. Wybrzeża. Na tej stronie znajdziecie też odpowiedź na pytanie co było w teczce zabranej przez saperów spod aresztu śledczego.

Piszemy też o pladze zdarzeń drogowych w naszym powiecie i nowym radiowozie policji. Są też wiadomości z uratowanej przed zniknięciem z mapy edukacyjnej kraju szkoły w Rodnowie oraz inne materiały (z Galin i Bartoszyc) naszych dziennikarzy obywatelskich.

Na stronie 9. trochę kultury, czyli o nowym tomiku wierszy Tomasza Matuszewskiego. Na stronach sportowych podsumowania, podsumowania, podsumowania minionych już rund piłkarskich, ale też wiadomości z innych dyscyplin sportowych.

Wróciliśmy też do naszej tradycji witania na świecie nowych obywateli. Tym razem zdjęcia trójki wspaniałych maluchów urodzonych w szpitalu w Bartoszycach od 31 października do 3 listopada. Piszemy też jak to zrobić, aby zdjęcie twojego dziecka ukazało się w naszej gazecie.

Zapraszamy do kiosków i punktów sprzedaży. Przypominamy też ustawicznie, że "Gońca Bartoszyckiego" wraz z "Gazetą Olsztyńską" można kupić wysyłając jeden sms za złotówkę (bez VAT). Jak to zrobić? Wystarczy kliknąć KUP GAZETĘ

redakcja

Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Dekarz #1852470 | 83.9.*.* 7 lis 2015 17:44

    a w Kandytach gostek spadł z dachu remontowanego spalonego domu o którym było tak głośno i cisza jak po śmierci organisty. Niektórzy robili nawet zakłady kiedy spadnie bo robili bez rusztowań i zabezpieczeń

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages