Niedziela, 25 października 2020. Imieniny Ingi, Maurycego, Sambora

W piątek przeczytaj najnowszego "Gońca Bartoszyckiego"

2015-10-29 09:57:21 (ost. akt: 2015-10-29 10:32:24)

Autor zdjęcia: Redakcja

Mieszkańców naszego regionu zbulwersowały informacje o makabrycznym wypadku do jakiego doszło w Górowie Iławeckim i dlatego jest to główny temat najnowszego "Gońca Bartoszyckiego". Piszemy także o wyborach parlamentarnych i jako pierwsi rozmawiamy z nowym posłem z powiatu bartoszyckiego Adamem Ołdakowskim. Tematów jest oczywiście więcej.

W najnowszym "Gońcu Bartoszyckim" informujemy czytelników o okolicznościach tragicznego wypadku drogowego do jakiego doszło w Górowie Iławeckim. Tylko u nas przeczytacie jak mogło do niego dojść oraz o poczynionych już ustaleniach prokuratury. Dodajmy, że przed śledczymi stanęło bardzo trudne zadanie. Materiał Andrzeja Grabowskiego znajdziecie na stronie 6.

Wybory parlamentarne emocjonowały wielu mieszkańców powiatu, choć sądząc po frekwencji wyborczej, nie wszystkich. Znamy już rozstrzygnięcia. Adam Ołdakowski startujący z list Prawa i Sprawiedliwości po 8 latach przerwy znów zasiądzie w ławach sejmowych. Tuż po ogłoszeniu wyników rozmawiał z nim Grzegorz Kwakszys a rozmowę publikujemy na stronie 5.

Na stronie 3. publikujemy informacje o zmianie organizacji ruchu w Bartoszycach. Zwłaszcza mieszkańcy miasta, jeżdżący "na pamięć" mogą nie zauważyć nowego oznakowania.

Większość mediów ogólnopolskich, w dniu wyborów, powielało naszą informację o wkroczeniu umundurowanego i uzbrojonego mężczyzny do lokalu wyborczego w Grzędzie. Tylko u nas przeczytacie jakie zarzuty usłyszał i gdzie aktualnie przebywa. Materiał Andrzeja Grabowskiego znajdziecie na stronie 4.

Piszemy też o tematach znacznie 'lżejszych". Na stronie 13 znajdziecie relację z wernisażu wystawy "Miejsca" w Bisztynku. a na stronie 9. informacje ze szkół nadesłane nam przez dziennikarzy obywatelskich.

Strony od 14. do 16. to zredagowane przez Grzegorza Kwakszysa informacje sportowe. Tu znajdziecie relacje i statystyki, tabele i terminarze piłkarskie w tym także Victorianek, informacje o sukcesach bartoszyckich karateków, siatkarek z Górowa Iławeckiego oraz mnóstwo krótkich doniesień z innych aren sportowych.

"Goniec Bartoszycki" pojawi się w kioskach i punktach sprzedaży wczesnym porankiem w piątek 30 października. Można go kupić także wysyłając jednego sms-a. Jak to zrobić? Wystarczy kliknąć KUP GAZETĘ.

Redakcja

Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages