Gol rezerwowego dał zwycięstwo Victorii

2015-10-24 18:38:44(ost. akt: 2015-10-24 18:44:45)
Mateusz Zawadzki strzelił jedynego gola dla Victorii w meczu z Wilczkiem Wilkowo

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

W 14. kolejce piłkarskiej klasy okręgowej Victoria Bartoszyce pokonała u siebie Wilczka Wilkowo.
Victoria wygrała 1:0. Na jedynego gola kibice musieli poczekać do drugiej połowy. Jego autorem był wprowadzony kilka minut wcześniej Mateusz Zawadzki.

To drugie z rzędu zwycięstwo drużyny z Bartoszyc i drugie z kolei, w którym bramkarz zachował czyste konto.

Po 14 kolejkach Victoria zajmuje w tabeli 9. miejsce. Ma 19 punktów i bilans bramek 33:30. Za tydzień bartoszyczanie zagrają na wyjeździe z Łyną Sępopol.

Będzie to ostatnie spotkanie w pierwszej rundzie, ale jeśli pogoda pozwoli rozegrane zostaną jeszcze dwie kolejki z wiosny. Rywalami Victorii w tych spotkaniach mają być Błękitni pasym (wyjazd) i Vęgoria Węgorzewo (dom).