Czwartek, 26 listopada 2020. Imieniny Leona, Leonarda, Lesławy

To były udane mistrzostwa Polski północnej

2015-10-20 08:37:10 (ost. akt: 2015-10-23 21:15:42)

Zawodnicy Bartoszyckiej Szkoły Taekwondo z powodzeniem startowali w mistrzostwach Polski północnej, które odbyły się w Ostródzie.

W sobotę 19 października w Ostródzie odbyły się Mistrzostwa Polki Północnej w Taekwondo. Turniej zorganizował ostródzki klub Gladius oraz Polska Unia Taekwon-do.

Zawody miał charakter otwarty, więc na starcie oprócz zawodników taekwondo zaprezentowali się kickbokserzy, karatecy, a nawet zawodnicy MMA. Walki odbywały się w formule semi i light contact.

Bartoszycką Szkołę Taekwon-do reprezentowała 4-osobowa drużyna w składzie Michał Kuźniak (kadet), Sebastian Kuźniak (junior) oraz Mateusz Miranowicz i Paweł Bryła (seniorzy).

Zawodnicy zawojowali ostródzkie maty, zaznaczając mocno obecność bartoszyckiego klubu. W kategorii seniorów oba finały w semi i light contact rozegrane zostały pomiędzy Miranowiczem i Bryłą. Nasi zawodnicy postanowili "podzielić się" medalami: w semi wygrał Paweł, w light Mateusz.

Do tego wśród juniorów srebro w semi i złoto w light dołożył Sebastian Kuźniak. Niestety, Michał Kuźniak musiał pogodzić się z porażkami w obu konkurencjach.

TZ


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages