Sobota, 17 sierpnia 2019. Imieniny Anity, Elizy, Mirona

Filmowcy kręcili w stajni w Galinach

2015-10-15 15:05:00 (ost. akt: 2015-10-16 09:27:41)
Ostatnie poprawki wyglądu aktora Marcela Sabata przed wykonaniem ujęcia.

Ostatnie poprawki wyglądu aktora Marcela Sabata przed wykonaniem ujęcia.

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Zdjęcia do filmu "Kamerdyner" realizowane były dziś w folwarku Galiny. Był to 19. dzień zdjęciowy. Filmowcy w weekend opuszczają nasz region. Wrócą tu w lutym.

Ekipa filmowa realizująca film "Kamerdyner" w reżyserii Filipa Bajona w weekend opuści nasz region. Dziś (15 października) był 19. dzień zdjęciowy. Jutro filmowcy nagrywać będą sceny w pałacu w Łężanach.

- Po zrealizowaniu zdjęć w Łężanach wyjeżdżamy na Kaszuby, do Piaśnicy, gdzie pracować będziemy przez 5 kolejnych dni i to będą wszystkie dni zdjęciowe w tym roku - mówi Olga Bieniek, producentka filmu "Kamerdyner".

- Na plany w Łężanach, Widrynach i Galinach oraz Sułowie wrócimy w lutym 2016 r. Potrzebujemy scen ze śniegiem. Jeszcze później będziemy tu wiosną. Zdjęcia mamy zamiar zakończyć pod koniec czerwca - mówi producentka.

Dziś w Galinach nagrywano sceny z udziałem Marcela Sabata. Jedna z nich polegała na tym, że młody aktor wchodził do jednej ze stajni folwarku w Galinach, tam zobaczywszy scenę erotyczną, wybiegał z niej i udawał, że wymiotuje. Scenę erotyczną zagrali Kinga Taront i Adam Woronowicz.

Zanim jednak doszło do wykonania ujęcia filmowcy kilka razy przenosili plan zdjęciowy. Sceny realizowane nie były w takiej kolejności w jakiej później zobaczymy je w filmie.

Najpierw na taśmie uwieczniono sceny na zewnątrz stajni a potem wewnątrz. Na potrzeby filmu inaczej niż zwykle ustawiono konie, w stajni znalazły się też konie "filmowe", przywiezione do Galin przez ekipę.

Jak zdążyliśmy się zorientować, było to potrzebne choćby ze względów bezpieczeństwa aktorów. Wspomniana scena gwałtu na służącej odgrywana była bowiem w boksie, w obecności wyjątkowo spokojnego konia.

Na zdjęciach udało nam się uwiecznić także inną aktorkę grającą w "Kamerdynerze", akurat nie biorącą dziś udziału w zdjęciach - Mariannę Zydek.

Obszerną relację z dnia zdjęciowego w Sułowie znajdziecie jutro (16 października) w najnowszym "Gońcu Bartoszyckim".

Andrzej Grabowski
a.grabowski@gazetaolsztynska.pl
Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages