Brawo! Victorianki ograły liderki III ligi

2015-09-26 16:09:50(ost. akt: 2015-09-26 18:01:19)
Zwycięstwem piłkarek Victorii Bartoszyce zakończył się mecz 5. kolejki III ligi kobiet, w którym zespół trenera Daniela Chruściela podejmował Mamry Giżycko.
Piłkarki Victorii wygrały 2:1. Pierwszą bramkę dla bartoszyckiej drużyny zdobyła już w 8. minucie Daniela Czerwińska. Na 2:0 w 23. minucie podwyższyła Małgorzata Oleksik.

Piłkarki Mamr, które przed tą kolejką zajmowały w tabeli pierwsze miejsce, trafiły do siatki po przerwie. W 60. minucie gola zdobyła Dominika Aftyka, ale zawodniczki Victorii dowiozły korzystny wynik do końcowego gwizdka.

Gospodynie zagrały w składzie: Pieksza - Michalska, Bakiewicz, Czarna, Broda, M. Oleksik (65 Grażul), Trebicka (65 Michałowska), Lis (65 Matusiak), Magdziak, K. Oleksik, Czerwińska.

To trzecia wygrana Victorianek w tej rundzie. Mają one 9 punktów, bilans bramek 15:5.

W następnej kolejce (3-4 października) będą pauzowały, ale już we wtorek 29 września zagrają w Bartoszycach w finale Wojewódzkiego Pucharu Polski kobiet. Ich rywalkami będą piłkarki I-ligowego Stomilu Visacom Olsztyn. Początek meczu o g. 16.30.