środa, 20 stycznia 2021. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Z wizytą w radiu i telewizji

2015-09-25 07:24:54 (ost. akt: 2015-09-25 10:24:25)

Autor zdjęcia: Teresa Bryła

Uczniowie z Wojciech byli uczestnikami warsztatów radiowych i zwiedzili studia radiowe i telewizyjne w Olsztynie. Na chwilę wcielili się też w role dziennikarzy radiowych i telewizyjnych.

23 września 2015 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wojciechach odwiedzili Radio oraz TVP Olsztyn. Wycieczka była nagrodą dla 5 osobowych zespołów szkół gminy Bartoszyce za przygotowanie audycji radiowych w ramach konkursu „Pamięć i tożsamość” zorganizowanego przez fundację „Pro Libertis et Arte”.

Podczas pobytu w Olsztynie zwiedziliśmy siedzibę Radia Olsztyn oraz uczestniczyliśmy w warsztatach radiowych. Spróbowaliśmy też swoich sił, nagrywając w profesjonalnym studiu audycję na temat naszej miejscowości.

Na pamiątkę tego niezapomnianego spotkania z radiowcami otrzymaliśmy drobne upominki. Odwiedziliśmy również studio Telewizji Polskiej w Olsztynie. Niektórzy z nas mieli okazję na krótko wejść w rolę dziennikarzy telewizyjnych.

Organizatorzy wycieczki przygotowali również niespodziankę, umożliwiając nam przejażdżkę jachtem po Jeziorze Krzywym. Dzięki temu na pewien czas staliśmy się prawdziwymi wilkami morskimi.

To był naprawdę niezwykły, pełen wrażeń dzień, dlatego na długo pozostanie w naszej pamięci. Serdecznie dziękujemy fundacji „Pro Libertis et Arte” za wszystkie atrakcje przygotowane dla uczniów naszej gminy.

Danuta Fijoł, Teresa Bryła

Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: teresa

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages